Spełnij marzenie Natalie

Natalie marzy o studiowaniu dziennikarstwa, a dzięki wam te marzenia mogą się spełnić

Kryterium
  • Edukacja
Miejsce
  • Senegal
dzienne stypendium 40,00 zł

Opis

Na początku 2017 roku objęliśmy opieką zawodową szkołę dla dziewcząt w Dakarze, Foyer s. Marii Goretti, prowadzoną przez Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi.

Wśród naszych uczennic jest Natalie. Niezwykle uzdolniona dziewczyna, która od dziecka marzy, by zostać dziennikarką. Odtrącona i szykanowana przez rodzinę na realizację swojego największego marzenia do tej pory nie miała szans. Dzięki waszemu wsparciu możemy jej w tym pomóc. Natialie jest w otoczonym naszą opieką technikum zawodowym, szkoli się w prowadzeniu domu, gotowaniu, savoir vivrze. Intuicja i głęboka wiara podpowiedziały jej jednak, że to właśnie od sióstr nauczy się najwięcej i choć trochę przybliży się do realizacji swoich marzeń. 

Chcemy wysłać dziewczynę na zajęcia uzupełniające by jak najszybciej mogła przystapić do matury, a następnie pomoć jej dobrze przygotować się do egzaminów wstępnych na wymarzone studia. A do tego czasu, postarajmy się być dla niej jak najbliższa rodzina, która od Natalie się odwróciła i wspierajmy jak możemy przyszłą Dakarską panią redaktor w jej ambitnych planach. Wykupując dzienne  stypendium w wysokości 40 zł zapewnimy Natalie utrzymanie i opłacimy szkołę która dobrze przygotuje ją do matury.