Książka z okazji 5. urodzin Fundacji Kasisi

Z okazji 5. urodzin Fundacji Kasisi chcemy podarować podopiecznym sierocińca w Kasisi książki, które inspirują i zachęcają do tego, by zmieniać świat na lepsze.

Kryterium
  • Przyjemności
Miejsce
  • Zambia
Cegiełka 25,00 zł

Opis

Chcesz kształtować młode pokolenie ludzi, którzy za kilka lat będą mieli wpływ na losy tego świata?  Podaruj dzieciom mądre książki!

Te dzieci, które otaczamy naszą opieką na co dzień i te, którymi opiekujemy się na odległość to przyszli dorośli, którzy za te kilkanaście lat będą mieć realny wpływ na losy tego świata. To, czego uczymy się i co poznajemy w dzieciństwie ma ogromny wpływ na to, kim jesteśmy w dorosłym życiu i jakim prawdom hołdujemy. Idealnym narzędziem do tego, by inspirować dzieci i wskazywać im odpowiednie wzorce są książki. 

Każdy z nas chyba miał w dzieciństwie swoją ulubioną książkę i ukochanego bohatera, z którym utożsamiał się i z którym chciał się przyjaźnić. Chcemy podzielić się właśnie takimi książkami z naszymi podopiecznymi w Kasisi. Chcemy stworzyć w Kasisi biblioteczkę książek, które zostawiają w sercu pozytywne drogowskazy i podpowiadają, jak odnaleźć się na mapie dobra i zła. 

Zachęcamy gorąco do przyłączenia się do akcji  i zakupu cegiełki na książki dla Kasisi.  

Uwielbiamy takie prezenty urodzinowe, dzięki którym zrobimy coś dobrego dla naszych dzieciaków. :)